Kwestia trzech bankomatów Bitcoin w Elon Musk’s Tesla Gigafactories

0 Comments

LibertyX twierdzi, że na stronach Tesli znajdują się trzy bankomaty Bitcoin, ale Elon Musk jest sceptyczny.

LibertyX potwierdza, że trzy bankomaty umożliwiają teraz zakupy Bitcoinów na stronach Tesla.
W skrócie

Trzy bankomaty w witrynach Tesla wydają się teraz umożliwiać zakupy Bitcoinów.
Elon Musk początkowo sugerował, że ta historia nie jest prawdziwa.
LibertyX od tego czasu potwierdziła aktualizację w mediach społecznościowych.

Kwestia trzech bankomatów Bitcoin – wszystko w witrynach Tesla w Nevadzie i Kalifornii-zatrzymał Twitter.

Will Reeves, CEO Bitcoin nagrody app Fold, tweeted sobotę, że jest Bitcoin ATM w Tesla gigafactory. LibertyX, twórców bankomatów Bitcoin, a następnie to, twierdząc, że istnieją, w rzeczywistości, trzy bankomaty Bitcoin w trzech gigafafactories w całych Stanach Zjednoczonych. A jednak prezes Tesli, Elon Musk, twierdzi inaczej.

Wydaje się, że zamieszanie powstało w związku z tym, że bankomaty Bitcoinów nie są dedykowanymi maszynami Bitcoinów. Do niedawna były to tylko zwykłe bankomaty, jak twierdzi pracownik LibertyX LibertyX_Chris na Reddit. Po wysłaniu bankomatów, mogą one zostać zmodernizowane, aby oferować dodatkowe funkcje, takie jak możliwość zakupu Bitcoinów.

Pobierz naszą aplikację, aby uzyskać najnowsze wiadomości i funkcje na wyciągnięcie ręki. Bądź pierwszym, który spróbuje odszyfrować token i wiele więcej.

„Yup, to jest prawdziwe. Trzy tradycyjne bankomaty, które zmodernizowaliśmy, aby również sprzedawać Bitcoin. Tylko otwarte dla pracowników (i potencjalnie odwiedzających, gdy otwierają się na wycieczki ponownie),“ powiedział LibertyX_Chris na Reddit.

Teraz bankomaty oferują Bitcoin z 8% opłatą. Na razie bankomaty są tylko kupowane, ale to może się zmienić również w przyszłości. „Mam nadzieję, że wkrótce pojawi się ogłoszenie w sprawie [sprzedaży Bitcoinu]“, dodał pracownik LibertyX.

Elon Musk zdradza, ile Bitcoinów jest jego własnością

Przedsiębiorca miliarder Elon Musk powiedział wczoraj światu, jak wiele Bitcoin jest jego własnością i jest to trochę… skromne jak na miliardera, który w przeszłości tweetował memy o Bitcoinie.

Według prezesa LibertyX, Chrisa Yima, modernizacja z tradycyjnych bankomatów miała miejsce zaledwie kilka miesięcy temu. To może tłumaczyć, dlaczego Piżmo jest nieświadome. To człowiek budujący jednocześnie samochody elektryczne, kopiący tunel i wysyłający samochody w kosmos, mimo że sam posiada 0,25 BTC.

  • BTC .
  • +5.59% $11398.8
  • 24H7D1M1YMax
  • Oct 5Oct 6Oct 7Oct 8Oct 9Oct 10Oct 11Oct 121060010800110001120011400
  • Cena BTC

„Elon, 0,25 BTC nie wystarczy, a teraz, że można kupić bitcoin z 3 na miejscu Gigafactory bankomatów, nie trzeba nawet wychodzić z domu,“ LibertyX powiedział na Twitterze.