Kwestia trzech bankomatów Bitcoin w Elon Musk’s Tesla Gigafactories

12. Oktober 2020

LibertyX twierdzi, że na stronach Tesli znajdują się trzy bankomaty Bitcoin, ale Elon Musk jest sceptyczny.

LibertyX potwierdza, że trzy bankomaty umożliwiają teraz zakupy Bitcoinów na stronach Tesla.
W skrócie

Trzy bankomaty w witrynach Tesla wydają się teraz umożliwiać zakupy Bitcoinów.
Elon Musk początkowo sugerował, że ta historia nie jest prawdziwa.
LibertyX od tego czasu potwierdziła aktualizację w mediach społecznościowych.

Kwestia trzech bankomatów Bitcoin – wszystko w witrynach Tesla w Nevadzie i Kalifornii-zatrzymał Twitter.

Will Reeves, CEO Bitcoin nagrody app Fold, tweeted sobotę, że jest Bitcoin ATM w Tesla gigafactory. LibertyX, twórców bankomatów Bitcoin, a następnie to, twierdząc, że istnieją, w rzeczywistości, trzy bankomaty Bitcoin w trzech gigafafactories w całych Stanach Zjednoczonych. A jednak prezes Tesli, Elon Musk, twierdzi inaczej.

Wydaje się, że zamieszanie powstało w związku z tym, że bankomaty Bitcoinów nie są dedykowanymi maszynami Bitcoinów. Do niedawna były to tylko zwykłe bankomaty, jak twierdzi pracownik LibertyX LibertyX_Chris na Reddit. Po wysłaniu bankomatów, mogą one zostać zmodernizowane, aby oferować dodatkowe funkcje, takie jak możliwość zakupu Bitcoinów.

Pobierz naszą aplikację, aby uzyskać najnowsze wiadomości i funkcje na wyciągnięcie ręki. Bądź pierwszym, który spróbuje odszyfrować token i wiele więcej.

„Yup, to jest prawdziwe. Trzy tradycyjne bankomaty, które zmodernizowaliśmy, aby również sprzedawać Bitcoin. Tylko otwarte dla pracowników (i potencjalnie odwiedzających, gdy otwierają się na wycieczki ponownie),“ powiedział LibertyX_Chris na Reddit.

Teraz bankomaty oferują Bitcoin z 8% opłatą. Na razie bankomaty są tylko kupowane, ale to może się zmienić również w przyszłości. „Mam nadzieję, że wkrótce pojawi się ogłoszenie w sprawie [sprzedaży Bitcoinu]“, dodał pracownik LibertyX.

Elon Musk zdradza, ile Bitcoinów jest jego własnością

Przedsiębiorca miliarder Elon Musk powiedział wczoraj światu, jak wiele Bitcoin jest jego własnością i jest to trochę… skromne jak na miliardera, który w przeszłości tweetował memy o Bitcoinie.

Według prezesa LibertyX, Chrisa Yima, modernizacja z tradycyjnych bankomatów miała miejsce zaledwie kilka miesięcy temu. To może tłumaczyć, dlaczego Piżmo jest nieświadome. To człowiek budujący jednocześnie samochody elektryczne, kopiący tunel i wysyłający samochody w kosmos, mimo że sam posiada 0,25 BTC.

„Elon, 0,25 BTC nie wystarczy, a teraz, że można kupić bitcoin z 3 na miejscu Gigafactory bankomatów, nie trzeba nawet wychodzić z domu,“ LibertyX powiedział na Twitterze.

#Bitcoin